מהי תוכנת טלמרקטינג?

שירותי טלמרקטינג איכותיים שממריאים לך את העסק! בחרו נכון
המרכז לטלמרקטינג בישראל!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תוכנת טלמרקטינגמי מאתנו שהתנסה בעבדה בניהול או בעבודה במוקד טלמרקטינג יודע מהם נפחי המידע איתם נאלצים להתמודד הנציגים והמנהלים בעבודה השוטפת. מלבד הנתון הברור של כמות השיחות וזמני השיחה נדרשים נציגים גם להתמודד עם פרטי לקוח רבים, דרישות שונות וכמובן תיעוד כל הנעשה בשיחה לצורך בקרה ומעקב עתידיים.

יתרונות

תוכנת טלמרקטינג מחליפה את הצורך בעבודה עם דפי לקוחות או טפסים אותם נדרש הנציג למלא במהלך השיחה ושומרת מצד אחד על סדר בעבודה ומצד שני מאפשר לכם כמנהלים לגשת לכל כרטיס לקוח ברגע שתבחרו, לעבור על פירוט ההתקשרות עמו ולנתח אירועים מסוימים בקלות רבה.

תוכנות הטלמרקטינג מלוות למעשה את הנציג בכל מהלך העבודה שלו. החל מרגע טעינת כרטיס הלקוח במערכת וקבלת פרטיו האישיים כמו מספר טלפון, כתובות ולעיתים פרטים אישיים נוספים, דרך מהלך השיחה כולה וביצוע תהליך המכירה הכולל גם חיוב של הלקוח בכרטיס אשראי והנפקת חשבונית דיגיטלית עבורה שתשלח בדואר אלקטרוני.

מרבית מתוכנות הטלמרקטינג מציגות אפשרות של שליבת טופס משוב או שאלון ללקוח במעמד סיום השיחה. אפשרות זו תאפשר ללקוח לספק משוב אודות השירות ולהציג תמונה אודות רמת השירות של הנציגים ביחס לכמות המכירות שלכם, בחתך של נציגים ספציפיים או של המוקד כולו הפועל עם אותה המערכת.

בהתנהלות היום יומית במוקד נציגי טלמרקטינג נאלצים לבזבז זמן רב בהמתנה ללקוח או בחיפוש אחר לקוחות נוספים ליצור עימם קשר. תוכנת טלמרקטינג כוללת בתוכה את כל מאגר הלקוחות הפוטנציאלים ולמעשה מספקת לנציג לקוח נוסף ברגע שהוא פנוי לשיחה. באופן שכזה שעות העבודה נשמרות כשהיו אך תפוקתם של הנציגים עולה והם אינם מבזבזים זמן יקר בפעילות שאינה רווחית בעבור החברה.

למי זה מתאים?

למרות כל יתרונותיה השיווקיים, תוכנת טלמרקטינג אינה מיועדת רק לגופים מסחריים ולמעשה גם גופים המעוניינים לגייס תרומות או גופים פוליטיים יבחרו להשתמש בה. הסיבה לכך היא היתרון המשמעותי שלה בחיסכון גדול בעלויות התפעול של מוקד הטלמרקטינג של אותו הגוף ובמידה ורמת ההכנסות נשמרת עולה למעשה הרווחיות באותו הזמן.

העבודה עם תוכנת הטלמרקטינג מצריכה עמדות מחשב לכל נציג כמובן אך דורשת גם חיבור לשרת מרכזי בו נמצא כל המידע הרלוונטי בעבור מחלקת הטלמרקטינג. במידה ואתם מעוניינים לחבר את מערכת הטלמרקטינג אל האתר שלכם על מנת ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאליים שפנו אליכם דרך האתר יידרש גם חיבור של המערכת אל האינטרנט.

אפשרות מתקדמת נוספת של שימוש בתוכנת טלמרקטינג המחוברת לאינטרנט הוא האפשרות להעסקת נציגי טלמרקטינג בחיבור מרוחק. אפשרות זו מקנה לכם את היכולת לנהל את מוקד הטלמרקטינג שלכם מרחוק כאשר הנציגים עובדים מביתם או מכמה תתי מוקדים עם מרחק גאוגרפי גדול ביניהם.

האפשרות לחיבור מרחוק מתבצעת על ידי חיבור של הנציגים דרך תוכנת הטלמרקטינג לשרת ייעודי או במידה ומדובר בכמה תתי מוקדים אל שרתים מקומיים במוקד ודרכם אל השרת המרכזי. למעשה, באופן שכזה תוכלו לנהל מוקד מרכזי אחד כאשר כל צוות נמצא במדינה אחרת בעולם ומספק מידע ספציפי ומותאם במיוחד ללקוחות של אותה המדינה.

.

באנר טלמרקטינג

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טעויות נפוצות בשיחות טלמרקטינג
המרכז לטלמרקטינג

המרכז לטלמרקטינג מתמחה במתן מידע בתחום הטלמרקטינג, כל מה שרציתם לדעת על טלמרקטינג במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן