מהי סדנת טלמרקטינג?

שירותי טלמרקטינג איכותיים שממריאים לך את העסק! בחרו נכון
המרכז לטלמרקטינג בישראל!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

סדנת טלמרקטינג היא למעשה סדנה אשר המשתתפים בה לומדים את כללי הבסיס של תורת הטלמרקטינג. כללי בסיס אלו יקנו לנציגי הטלמרקטינג כלים חזקים שיסייעו להם בשיחות המכירה אל מול הלקוחות מבלי שאלו ירגישו מאוימים על ידי הנציגים.

 בנוסף לכך יבנו תסריטי שיחה המתאימים למותג שלכם ולקהל הלקוחות הפוטנציאלים. תסריטי שיחה אלו יאפשרו ללקוח להתחבר אליכם באופן מהיר אך גם יאפשרו לכם ליצור חזית אחידה של הארגון או העסק – דבר שיציג אתכם באור חיובי ומקצועי אל מול הלקוחות שלכם.

בין שמדובר בעסק המקים מערך טלמרקטינג חדש או בעסק בעל מערך טלמרקטינג שאינו מפיק רווחים מספקים, סדנת טלמרקטינג יכולה לשפר את יכולותיו באופן משמעותי ולהחזיר לכם את ההשקעה בזמן קצר.

סדנת טלמרקטינג חיצונית

הפתרון הטוב ביותר בעבור סדנת טלמרקטינג בעסק הוא כמובן הקמת מחלקת הדרכה שתעביר סדנאות מסוג זה כך שיהיו תפורות במדויק בעבור המותג אותו משווק המוקד. אך, במידה ואין ברשותכם מחלקת הדרכה שכזו תוכלו להזמין סדנת טלמרקטינג מגורם חיצוני או לשלוח לסדנא שכזו את אנשי השיווק שלכם.

במקרים רבים גם מוקד טלמרקטינג בעל הצלחה יחסית יקלע לקשיים ומנהליו ידרשו להמציא את הגלגל מחדש בכדי להעלות שוב אחוז המכירות. נקודת מבט חיצונית על תהליך המכירה והתמודדות עם סירובי הלקוח יכולה לשפר את אחוזי המכירה באופן מפתיע

סודות השיווק והמכירה

השלב הראשון בסדנאות הטלמרקטינג באשר הן הוא לימוד של סודות המכירה. המשתתפים בסדנה ילמדו בראש ובראשונה כיצד לאפיין את הלקוח ולגשת אליו כבר בתחילת השיחה בכדי ליצור אווירה שיתופית בין המוכר ללקוח .

לאחר מכן ילמדו בקורס הטלמיטינג השיטות הדרושות להצגת המותג כפתרון לבעיה בה נתקל הלקוח או כמוצר המשויך לקבוצה מסוימת והוא בעל מעמד חברתי גבוה. המשתתפים ילמדו כיצד להציג את המוצר באור חיובי בפני הלקוח וילמדו כיצד לספק מענה נכון לשאלות שיכולות לעלות במהלך השיחה.

הנקודה המשמעותית ביותר בקורס היא כמובן ההתייחסות לשלב המכירה. סדנת הטלמרקטינג תלמד את משתתפיה כיצד לקדם את הלקוח לשלב המכירה בצורה חלקה , כיצד להתמודד עם התנגדויות או סירובים שמעלה הלקוח וכמובן איך להשאיר תחושה טובה אצל הלקוח לאחר סיום השיחה.

התנהלות נכונה בשיחה

מלבד שלב המכירה חשוב לזכור כי אנו משוחחים עם לקוחות ויש לשמור על התנהלות תקינה של השיחה מולם. חשוב להקפיד כל העת כי הלקוח לא ירגיש "שדוחפים לו את המוצר" וכי הנציג אדיב , סבלני ונעים.

בהדרכת טלמרקטינג, מלבד לימוד שיטות מכירה נלמדות גם טכניקות לניהול שיחה באופן נכון. טכניקות אלו ילמדו את הנציגים כיצד צריכה להתנהל שיחה נכונה ורגועה אך גם יקנו לנציגים נקודות מעבר בשיחה בהם יוכלו להשתמש במקרה בו ירצו לנווט את השיחה למקור אחר.

היום, כולנו יודעים כי שירות הוא נקודה מכרעת אצל הלקוחות והוא משפיע רבות על תהליך המכירה הסופי. נציגי שירות שידברו מהר או באופן לא מקצועי ואף מזלזל לא יצליחו להגיע לשלב המכירה גם לאחר כמה וכמה סדנאות ולכן מלבד כלי השיווק הרבים דרושה השקעה גם ביכולת לנהל שיחה תקינה ומקצועית מול הלקוחות.

.

באנר טלמרקטינג

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טעויות נפוצות בשיחות טלמרקטינג
המרכז לטלמרקטינג

המרכז לטלמרקטינג מתמחה במתן מידע בתחום הטלמרקטינג, כל מה שרציתם לדעת על טלמרקטינג במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן