טלמיטינג – שירות תיאום פגישות בטלפון לעסקים

שירותי טלמרקטינג איכותיים שממריאים לך את העסק! בחרו נכון
המרכז לטלמרקטינג בישראל!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טלמיטינגאם אתה בעל חברה מסחרית או בעל עסק שמוכר מוצרים ושירותים לשוק הרחב, ואם אתה מעוניין לקיים פגישות איכותיות של פנים מול פנים אל מול הלקוח כדי להגדיל את מעגל הלקוחות שלך, שיטת טלמיטינג (תאום פגישות בטלפון לעסקים) נועדה במיוחד עבור מטרה זו. טלמיטינג מהווה פתרון טוב, יעיל ואיכותי ביותר אשר יוכל לחסוך את הזמן היקר של אנשי השיווק שלך בשטח.

חברות המבצעות שיחות טלמיטינג הן חברות חיצוניות לבית העסק אשר מעוניין בקיום הפגישות. אותן חברות עורכות שיחות טלפוניות ללקוחות הפוטנציאליים של החברות ודואגות לתיאום פגישות בינם לבין אנשי המכירות או הסוכנים שנמצאים בשטח לצורך מתן שירות או מכירה של מוצר. השיווק הישיר הטלפוני נעשה באמצעות פנייה יזומה של מתאם הפגישות אל הלקוחות הפוטנציאליים, ועל פי רוב הוא כולל גם קבלה מראש של אמצעי תשלום.

שרותי טלמיטינג הניתנים בישראל

במדינתנו הקטנה הלקוחות יכולים להיות לא פשוטים לשכנוע, ואפילו אם אפשר לומר- מורכבים במיוחד. כדי להגיע לתוצאות טובות ואיכותיות שיוכלו להוליד מכירות של מוצרים או מתן שירותים, צריך לדעת באילו דרכים לפנות ללקוחות ולשוחח עמם, ולצורך כך נדרשים אנשי שיווק יצירתיים ומיומנים שינהלו שיחות טלמיטינג מקדימות. כיום ישנן בישראל חברות רבות של תיאום פגישות בטלפון לעסקים אשר מחולקות לחברות קטנות ואינטימיות ולחברות גדולות שמעסיקות מאות עובדים.

חברות אשר מעניקות שירותי טלמיטינג נותנות לבעלי העסקים שקט נפשי ואפשרות שיווקית איכותית ורחבה, מתוך הידיעה שהן ידאגו להם לתיאום פגישות עם לקוחות מבלי דאגה מצדם. ישנם בעלי עסקים שמעוניינים לעבוד מול חברות טלמיטינג גדולות וישנם כאלה אשר מעדיפים לעבוד מול חברות קטנות, והסיבות לכך הן רבות ותלויות ברצונות שונים של בעלי העסקים עצמם.

לחברות טלמיטינג קטנות יש יתרון, בכך שהן חשות את בעלי העסקים כלקוחות חשובים ויודעות מה מתאים להם ומה לא, הן מתאמות פגישות בצורה אישית ומתאימה לבעלי העסקים ולתחום בו הם עוסקים, בניגוד לחברות טלמיטינג גדולות שלהן יש לקוחות רבים.

טלמיטינג חוסך זמן ומאמץ

על מנת שבעל עסק יפעל לתיאום פגישות עם לקוחות עליו להשקיע זמן רב ומאמץ לא מבוטל. כדי לחסוך ממנו את הדברים וכדי לאפשר לו להתפנות לעבודתו בפועל, חברות טלמיטינג מציעות את שירותן. האנשים אשר עוסקים בתיאום פגישות בטלפון לעסקים משקיעים מאמצים רבים בסקרים ופילוח שוק הלקוחות, עד להגעה אל הלקוח הפוטנציאלי המתאים (יש תכנות מיוחדות עבור זה). הם כותבים תסריטי שיחה איכותיים ומסקרנים שמפתים את הלקוחות לשמוע עוד, מתמידים בעבודתם בקפדנות רבה ושומרים על קשרים הדוקים עם הלקוחות ועם בעלי העסקים עצמם.

אנשים אשר עובדים בחברות טלמיטינג – תיאום פגישות אינם קוסמים ואינם עוסקים בכשפים, אלא הם עובדים קשה ומשקיעים משאבים רבים של אנרגיות ושל זמן, ובכך חוסכים מבעלי העסקים את ההשקעה באותם המשאבים.

למי מומלץ להסתייע בטלמיטיג?

ניתן לומר שכל בעלי עסקים שלא נגלים לעיניי הלקוחות (בניגוד לבעלי חנויות, למשל), זקוקים לניהול פגישות של פנים מול פנים עם לקוחות פוטנציאליים על מנת למכור את שירותיהם ואת מוצריהם. לאותם אנשים מומלץ להסתייע בשירות של חברות טלמיטינג.

התחומים הבולטים בשוק עליהם אפשר להניח את האצבע ולומר כי הם הזקוקים לכך ביותר הם אנשים אשר עוסקים בתחום הייעוץ העסקי, מאמנים אישיים, מייעצים ארגוניים, אנשים אשר עוסקים בתחום של ייעוץ מס, רואי חשבון, מנהלי חשבונות, אנשים שמגיעים מתחום התוכנה, כמו מפתחי תוכנה, ואנשים מתחום הליסינג או השכרות רכב.

באנר טלמרקטינג

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טעויות נפוצות בשיחות טלמרקטינג
המרכז לטלמרקטינג

המרכז לטלמרקטינג מתמחה במתן מידע בתחום הטלמרקטינג, כל מה שרציתם לדעת על טלמרקטינג במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן