טלמרקטינג לעסקים קטנים

שירותי טלמרקטינג איכותיים שממריאים לך את העסק! בחרו נכון
המרכז לטלמרקטינג בישראל!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טלמרקטינג לעסקים קטנים הוא שיטת שיווק המתבצעת דרך הטלפון ומיועדת לפנות ללקוחות פוטנציאליים על מנת להפוך אותם ללקוחות של העסק ולמכור להם את המוצר של העסק. לשם כך יש להקים מוקד טלמרקטינג לעסקים קטנים בו יישבו נציגים ויבצעו את השיחות הרצויות. במאמר הבא נרחיב על טלמרקטינג לעסקים קטנים.אנשי טלמרקטינג

טלמרקטינג לעסקים קטנים- שיטת פרסום יעילה במיוחד

טלמרקטינג לעסקים קטנים הוא שיטת שיווק יעילה. בעבר, על מנת לשווק עסקים היה צורך בתקציבים שמנים ובקשרים לאנשי מפתח. פלטפורמות הפרסום העיקריות היו רדיו, מודעות בעיתון, פרסומות בטלוויזיה ושלטי חוצות שהתנוססו במקומות מרכזיים. העסקים הקטנים שלא יכלו להרשות לעצמם פרסום באמצעים אלה נאלצו להסתפק בשיווק מפה לאוזן.
שיטת טלמרקטינג, מאפשרת שיווק גם לעסקים הקטנים. על ידי טלמרקטינג כל עסק יוכל לפרסם את עצמו גם בלי תקציבים שמנים או קשרים מיוחדים.

טלמרקטינג לעסקים קטנים- מטרות

טלמרקטינג לעסקים קטנים נועד לשווק את העסק, להגדיל את מעגל הלקוחות ולהגדיל את הרווחים. לטלמרקטינג יש מספר מטרות-
יצירת לידים מרשומות קרות-המטרה הקלאסית של שיחות טלמרקטינג והיא מיועד ליצור קשר עם אנשים שלא מכירים ולא התעניינו במוצר על מנת לעניין אותם במוצר ולנסות למכור להם אותו.

 • טיפול בלידים- כאשר מפרסמים את העסק ומובילים אנשים להשאיר פרטים, הפרטים הללו נקראים לידים. כלומר, לידים הם פניות של לקוחות פוטנציאליים שהתעניינו במוצר או בעסק. נציגי הטלמרקטינג מקבלים את הפרטים הללו וחוזרים לאנשים אלה על מנת להפוך אותם ללקוחות ולמכור להם את המוצר.
 • חידוש עסקאות- יש מקרים רבים בהם יש לחדש עסקה עם לקוחות קיימים, לדוגמא, חידוש מנוי לחדר הכושר או חידוש ביטוח וכדומה.
 • סקרים- הסקרים טובים על מנת שהחברה תוכל לקבל חוות דעת מהלקוחות, האם הם חושבים שיש מה לשפר וכיצד ניתן לעשות זאת, איך הם תופסים את המוצר ועוד.
 • יצירת לידים מלקוחות עבר- החברות מחזיקות ברשומות של לקוחות ישנים. בשיחות טלמרקטינג, הנציגים מבצעים שיחות גם ללקוחות עבר על מנת להחזיר אותם ולהפוך אותם ללקוחות קיימים.

טלמרקטינג לעסקים קטנים- מי צריך?

מוקד טלמרקטינג מאפשר לעסקים להגדיל את מעגל הלקוחות וכך את הנבת הרווחים. לכן עסקים וחברות רבות נעזרים בשירותים אלה. ניתן לראות שימוש במוקד טלמרקטינג בעסקים במגוון תחומים שונים כמו התחום הפיננסי, חברות ביטוח, השקעות, בנקאות, חברות מזון, אופנה, חדרי כושר, עמותות ועוד. אך יש לקחת בחשבן שהקמה וניהול של מוקד טלמרקטינג לעסקים לא מתאימה לכל חברה. ניהול והקמה של מוקד כזה מצריכים מקצועיות, ניסיון, שיטות ונהלים מיוחדים על מנת שהמוקד אכן יעמוד ביעדים הנדרשים וישיג את המטרות לשמן הוקם.

טלמרקטינג לעסקים קטנים- אתגרים בדרך

על מנת להקים מוקד טלמרקטינג לעסקים קטנים יש לשלב בין טכנולוגיה מורכבת לבין כוח אדם. הקמת מוקד טלמרקטינג לעסקים קטנים מצריך הבנה באמצעים טכנולוגיים מתאימים ביניהם מערכות לחיוג מהיר, חיוג אוטומטי, מערכת הקלטת שיחות, מערכות ארגוניות, מיילים ופקסים, תוכנות ארגוניות ועוד. חשוב לדעת כיצד להשתמש במערכות השונות על מנת לספק שירות אפקטיבי שיניב תוצאות טובות.
כמו כן, יש לדעת כיצד לנהל כוח אדם. מוקד טלמרקטינג מצריך גיוס עובדים, הכשרתם לעבודה ויצירת מוטיבציה להצלחה אצל העובד.
בנוסף, חשוב מאוד לבנות תוכנית עבודה מסודרת ומתפקדת, להציב יעדים ומטרות, לקבוע נהלים וכדומה.

טלמרקטינג לעסקים קטנים- חברה מתאימה

כיום קיימות חברות רבות שמקימות מוקדי טלמרקטינג לעסקים קטנים. חברות אלה, יכולות לבצע זאת בזמן קצר, בלי לבזבז משאבים יקרים ולהשיג תוצאות יעילות ואפקטיביות במיוחד. לחברות אלה יש את הידע הרלוונטי החשוב להקמת המוקד, הן יודעות כיצד לבנות תוכנית עבודה מתאימה, כיצד להציב יעדים ומאפשרות להגיע לתוצאות טובות במיוחד.
בנוסף, חברת המומחית לשירותי טלמרקטינג תיקח על עצמה את עניין גיוס העובדים והכשרתם. כך אתם יכולים להיות בטוחים שהגיוס יתבצע כהלכה, ההכשרה תהיה נכונה ומדויקת, העובדים יהיו בעלי מוטיבציה לעבודה והמוקד יממש את מטרותיו.

טלמרקטינג לעסקים קטנים- דגשים

על מנת להקים מוקד טלמרקטינג לעסקים קטנים יש לקחת בחשבון מספר דגשים-
הגדירו את המוצר- על מנת להגדיר את המוצר עליכם לחשוב מי הלקוחות שלכם, מה הצרכים של הלקוחות שלכם, כיצד המוצר שלכם נותן מענה על הצרכים הללו ומה מייחד אותו מול המוצרים של המתחרים שלכם. טלמרקטינג לעסקים

 • תסריטי שיחה- חשוב מאוד להכין מבעוד מועד תסריטי שיחה מתאימים בהם תכללו מידע על המוצר או השירות, תציגו את היתרונות הרלוונטיים לקהל הלקוחות שלהם, העריכו מה יכולות להיות ההתנגדויות של הלקוחות בשיחה וכיצד תוכלו להתגבר עליהן על מנת להמשיך ולהפוך את הלקוח הפוטנציאלי ללקוח קיים.
 • רשומות של לקוחות- יש להכין רשומות של לקוחות שמוכנים לקבל מידע שיווקי. לשם כך ניתן ליצור מועדון לקוחות, לגרום ללקוחות להירשם לאתר שלכם, לפנות ללקוחות עבר, לפנות ללקוחות שהתעניינו במוצר ושיסכימו לקבל מידע שיווקי בעתיד.
 • קביעת יעדים- כאשר קובעים יעדים ניתן לעקוב אחריהם ולהבין האם אנחנו ממלאים אחר היעדים או שיש להסיק מסקנות ולשנות את הדרך. חשוב מאוד להגדיר יעדים ספציפיים שיעזרו לכם להצליח בעסק וישמרו על הרווחיות שלו.

טלמרקטינג לעסקים קטנים- ההבדל בין טלמרקטינג לטלמיטינג

שירותי טלמרקטינג הם שירותים בהם מתקשרים ללקוחות על מנת לשווק את העסק, להגיע ללקוחות פוטנציאליים שונים ולבצע מכירות דרך הטלפון. שירותי טלמיטינג הם שירותים בהם מתקשרים ללקוחות על מנת לשווק את העסק ולתאם פגישות בין הלקוח לבין נציג המכירות.
כלומר, שירותי טלמרקטינג ושירותי טלמיטינג הם שירותים דומים יחסית כאשר ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי במטרת השיחה. בשתי השיטות מבצעים שיחות ללקוחות על מנת לתקשר איתם, אך המטרה של השיחה תהיה שונה.

שירותי טלמרקטינג הם שירותים בהם השיחה ללקוח תהיה במטרה למכור לו את המוצר או השירות של העסק. ובשירותי טלמיטינג לעומת זאת, המטרה תהיה לתאם פגישה עם הלקוח על מנת שיוכל לראות את המוצר או להתרשם מהחברה.

 

טלמרקטינג לעסקים קטנים – שירות חיוני לכל בית עסק בכל גודל! הכירו את שירותי הטלמרקטימג

בעלי עסקים רבים לא מכירים את שירותי טלמרקטינג לעסקים. בשורות הבאות נכיר מקרוב את כלל השירותים שחברות טלמרקטינג מעניקות לעסקים. שירותים אלה יכולים לקחת את בית העסק שלכם שלב אחד קדימה. אז אם גם אתם מרגישים שבית העסק כבר לא ממריא או שהייתם רוצים להגדיל את כמות המכירות ולייעל את כל ההתנהלות העסקית, הגעתם למקום הנכון. שירותי טלמרקטינג לעסקים קטנים מאפשרים לכל בית עסק העוסק בכל תחום לשפר באופן ניכר את כל שירותיו. בשורות הבאות נרחיב אודות השירותים השונים של חברות טלמרקטינג מקצועיות ונגע בכל הטיפים המעשיים שיעזרו לכם לבחור נכון את החברה המקצועית ביותר. אז רגע לפני שאתם בוחרים את החברה הראשונה שאתם מצליחים לאתר באינטרנט, חשוב שתמשיכו לקרוא את הפסקאות הבאות.

 

שירות לכל דורש – חברות טלמרקטינג מקצועיות יודעות להתאים את עצמן לכל צורכי בית העסק שלכם!

כבר בפתיחת הדברים חשוב להדגיש כי חברות טלמרקטינג מקצועיות מעניקות שירות לכל דורש. חברות טלמרקטינג יודעות להתאים את עצמן לכל בית עסק, בכל תחום ובכל סדר גודל. חוששים שהשירותים הללו קשורים לחברות גדולות בלבד הכוללות אלפי לקוחות מידי יום? אתם טועים. בעלי עסקים קטנים רבים בורחים לוותר על שירותי טלמרקטינג בטענה כי הם אינם נדרשים לכך. אך חשוב להדגיש ולומר כי השירותים הללו מתאימים לכל עסק בכל גודל. שירותי טלמרקטינג לעסקים קטנים יסייעו לכם לשפר פלאים כל תפקודי בית העסק שלכם. מדובר בעסק קטן? חברת הטלמרקטינג שתבחרו תדע להתאים את השירותים עבור ממדי בית העסק שלכם. עוד חשוב להדגיש כי עסקים קטנים שיבחרו לשלב שירותי טלמרקטינג לעסקים קטנים ישלמו הרבה פחות בהשוואה לעסקים גדולים.

כך תקחו את בית העסק שלכם שלב אחד קדימה – הדרך הבטוחה להצלחה

מרגישים שניתן לייעל את כל שירותי בית העסק שלכם? שאתם לא מצליחים להגיע לכלל המטלות העסקיות החיוניות לקידום העסק שלכם? חברת טלמרקטינג לעסקים קטנים היא התשובה הטובה ביותר עבורכם. בעזרת שלל שירותים חיוניים היא תדע לייעל את כל הפעילות העסקית ולהביא לשינוי ניכר ומשמעותי בכל ההתנהלות של בית העסק. אז מהם השירותים הכלולים בשירותי טלמרקטינג לעסקים קטנים? הנה לכם כמה מהשירותים הבולטים ביותר:

 

 • שיחות מכירה לשלל לקוחות

חברת טלמרקטינג לעסקים קטנים מציבה צוות מכירה מקצועי שכל מטרתו הוא לבצע שיחות מכירה לכל לקוח פוטנציאלי. צוות המכירות הוא צוות מיומן שנבחר בקפידה, כך שבתי העסקים צפויים ליהנות מאחוזי המרה גבוהים במיוחד בשילות הללו. חשוב להדגיש ולומר כי שיחות מכירה חיוניות להגדלת מכירות בית העסק, כך שאם אתם רוצים להצליח להגדיל את המכירות, חברת טלמרקטינג לעסקים קטנים היא התשובה עבורכם.

 

 • איתור לקוחות פוטנציאליים חדשים

שירות נוסף המוענק על ידי חברות טלמרקטינג מקצועיות הוא איתור לקוחות פוטנציאליים חדשים. חשוב לדעת שכיום יש לא מעט שיטות מתקדמות לאיתור לקוחות חדשנים שצפויים להתעניין בשירות או במוצר המפורסם. חשוב לדעת לבחור נכון חברת טלמרקטינג מקצועית שמכירה את השיטות המתקדמות ביותר שמצליחות להגיע ללקוחות פוטנציאליים רבים חדשים. השירותים הללו מביאים לכל בית עסק כמו. גדולה של לקוחות חדשים עם סיכויי רכישה גבוהים במיוחד.

 

 • שימור לקוחות קיימים

אחד השירותים החיוניים ביותר לכל בית עסק הוא שימור לקוחות קיימים. בתי עסק רבים לא מצליחים להגיע לכל צורכי שימור הלקוחות, מה שגורם להם לאבד לקוחות קבועים שיכלו להמשיך לצרוך את שירותיהם למשך שנים ארוכות. אז אם גם אתם לא מספיקים להגיע לכל צורכי שימור הלקוחות שלכם, חשוב לדעת כי חברת טלמרקטינג לעסקים קטנים מסייעת להם לשמר לקוחות קיימים בעזרת שיחות טלפון, יצירת רשימת תפוצה ועוד.

 

 • ביצוע סקרי עומק לשיפור תפקוד בית העסק

מעבר לכלל השירותים שצויינו מעלה, חברת טלמרקטינג לעסקים קטנים מסייעת לבתי העסק להכיר מקרוב את כל צורכי הלקוח. חברת טלמרקטינג מקצועית עורכת סקר מעמיק עם כל לקוח במטרה לאתר את השינויים שהוא היה רוצה לראות בבית העסק, לשים את האצבע על השירותים שיגרמו לו לחזור ולרכוש בשנית ולהתאים את יכולות העסק לצורכי הלקוח. שירות זה מייעל באופן תמידי ומשמעותי את כל הפעילות העסקית של כל עסק, עד שהוא מגיע לאיזון הנכון שעונה על כל צורכי קהל הלקוחות שלו.

 

 • קביעת פגישות עסקיות

חברת טלמרקטינג לעסקים קטנים קובעת עבור כל עובדי בית העסק פגישות עסקיות לכל צורך. בעלי עסקים רבים לא מצליחים לארגן נכון את לוחות הזמנים ולהגיע לפגישות עסקיות חיוניות להמשך הפעילות התקינה של בית העסק. אם גם אתם לא מצליחים להגיע לכל הפגישות העסקיות הנדרשות, חשוב לדעת כי חברת טלמרקטינג מקצועית תדע לערוך עבורכם קביעת פגישות תוך התאמת לוחות הזמנים של כל המשתתפים בפגישה.

 

 • אישורי הגעה לאירועים עסקיים שונים

עורכים אירועים עסקיים? חברת טלמרקטינג לעסקים קטנים תסייע לכם לעקוב מקרוב אחר כל המגיעים לאירועים שלכם. בעלי עסקים רבים לא עורכים אישורי הגעה, מה שברוב המקרים גורם להם לשלם על מקומות רבים של אנשים שכלל לא מגיעים. אז אם גם אתם רגילים לערוך אירועים עסקיים שונים, חשוב לדעת כי חברה מקצועית של שירותי טלמרקטינג תדע לסייע לכם לעקוב מקרוב אחר כלל המגיעים לאירוע.

 

השוואה בין מספר חברות שונות לבחירה נכונה

רוצים לבחור נכון את החברה המקצועית והמתאימה ביותר עבור בית העסק שלכם? חשוב לערוך השוואה בין מספר חברות שונות. כל שאתם צריכים לעשות זה לקרוא כמה שיותר חוות דעת אודות החברות השונות, ליצור קשר ולבדוק את סל השירותים שהן מציעות וכמובן לערוך השוואת מחירים. לאחר כל השלבים הללו תוכלו לבחור נכון חברת טלמרקטינג לעסקים קטנים שיודעת מה היא עושה.

 

אולי יעניין אותך גם:

פתרונות מעולים ומותאמים לבעלי עסקים
שירותי טלמרקטינג מתקדמים עם פצרונות ייעודים
שירותי ניהול יומנים למרפאות

באנר טלמרקטינג

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טעויות נפוצות בשיחות טלמרקטינג
המרכז לטלמרקטינג

המרכז לטלמרקטינג מתמחה במתן מידע בתחום הטלמרקטינג, כל מה שרציתם לדעת על טלמרקטינג במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן